skip to Main Content
Hemen İletişime geçin! 542 188 41 44

Gizli tavan tipi Fancoil ünitesi

Gizli tavan tipi fancoil ünitesi Alışveriş merkezlerin ve mağazaların vazgeçilmez sulu iklimlendirme sistemidir. Çünkü tavanda gizli bir şekilde yer alarak bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çekip görüntü kirliliği oluşturmaz. Serpantin yardımıyla su belirli işlemlerden geçerek ortama fan yardımıyla sıcak veya soğuk hava üfler. Bu durum bir kontrol mekanizması tarafından kontrol edilerek saniyeler içerisinde hava akışı başlatıldığı gibi sonlandırılabilmektedir. Bazı havalandırma sistemlerinde devirlerin soğuk yada sıcak hava üretmesi dakikaları alabilmektedir. Fakat gizli tavan tipi fancoil ünitelerinde devir çok hızlı bir şekilde çalışır ve havaya hemen istenilen hava verilebilir.

Hemen iletişime geçin

0542 188 41 44

En uygun fiyat fırsatlarını yakalayın

Sulu iklimlendirme sistemleri arasında yer alan gizli tavan tipi fancoil ünitesi kullanım bakımından da kolaydır. Kullanmak için herhangi bir teknik bilgi gerektirmez. Kendi kontrol mekanizması bulunur. Bu mekanizma ile istenilen odanın yada istenilen katın sıcak ve soğuk dengesi yada açma ve kapaması yapılabilir. Fan Coil modellerinin isimleri yapılarına ve yapılma şekillerine göre verilmiştir. Gömme işlemine benzer bir işlem yapılarak fancoil tavana monte edilir. Bu ünite kullanışlı ve sessizdir. Nem ,rutubet yada herhangi bir sebepten dolayı paslanma yapmaz. Paslanma yapmayan özel bir kaplaması bulunur. Buda üniteyi uzun ömürlüdür yapar. Sağlıklı bir yaşamın kapılarını açan ve insanların ihtiyacı olan temiz havayı yaratan bu ünite her bakımdan maksimum fayda sağlar.

Firma olarak yaptırmak istediğiniz gizli tavan tipi fancoil ünitesi kurulumu için size destek vermekte her aşamasında yanınızda olmaktayız. Firmamız kullanacağınız alanda genişlik ve yükseklik ölçümü yaparak size kapasitesi en uygun olan gizli tavan tipi fancoil ünitelerine yönlendirir. Doğru kapasiteye sahip olan gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi neden seçilmelidir?

 • Oda geniş fakat gizli tavan tipi Fan Coil ünitesinin kapasitesi düşükse ortama istenilen ölçüde hava akışını sağlayamaz.
 • Oda küçük fakat gizli tavan tipi Fan Coil ünitesinin kapasitesi fazla ise oda da aşırı ısınma yada aşırı soğuma görülür.
 • Kapasite arttıkça fiyatta artar. Küçük odalara büyük kapasiteli gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi alındığında maliyet çok yüksek olmaktadır.

Bu yüzden gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi seçerken mutlaka bir uzmandan destek alınmalıdır. Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu alanda uzmanlaşarak sizi en doğru gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi ile buluşturmaktadır.

Gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi
Gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi

Gizli Tavan Fan Coil Ünitesi Kullanmanın Avantajları

Türkiye’ye gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi geldiği andan itibaren büyük bir ilgi göstermiş işletmeler kısa bir zaman içersin de üniteleri temin ederek kullanmaya başlamıştır. Yaratmış olduğu etki ve avantaj iklimlendirme sistemleri içerisinde gizli tavan tipi Fan Coil ünitesinin öne çıkmasını sağlamıştır. Gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi kullanmanın bazı avantajları şöyledir;

 • Bulunduğu yerde konforu maksimum seviye çıkarır
 • Çalışan verimliliğini artırır
 • Çeşitli hastalıklara karşı dezenfektan özelliği bulunur
 • Faturaların daha düşük gelmesini sağlar
 • Sessiz olduğu için gürültü kirliliğine karşı mücadele verir
 • Kullanımı basittir
 • Yaz ve kış mevsimleri için uygundur.
 • Ortam da bulunan kir ve bakterileri filtrelerine hapsederek ortama temiz hava aktarır
 • Görüntü bakımından ortamın atmosferini bozmaz

Siz de sayısız avantajı olan bu harika üniteye sahip olmak istiyorsanız milyonları tercihi olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Hizmette sınır tanımayan firmamız başta gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi olmak üzere bütün sulu iklimlendirme sistemlerinde size profesyonel hizmet vermektedir. Profesyonellerle çalışmak size her zaman avantaj ve kâr sağlayacaktır.

Gizli Tavan Fan Coil Ünite Fiyatları

İklimlendirme sistemlerinin favori ürünlerinden biri olan gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi işlevi ile fiyatı karşılaştırıldığında fiyatının çok uygun olduğu görülmektedir. Maliyet bakımından ilk başta yüksek görülse de kullanım sırasında tasarruflu olduğu için uzun vadede sürekli ekonomik olarak avantajlardan yararlanmanızı sağlayacaktır. Gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi kendi içeride alt dallara ayrılır. Her bir modelin kendine özgü bir fiyatı bulunur. Bununla birlikte her model kendi içerisinde kapasite bakımından çeşitlere ayrılır. Bu yüzden gizli tavan tipi Fan Coil ünitelerinin sabit bir fiyatı bulunmamaktadır.

Fiyatların değişme nedenlerinden biri de gizli tavan tipi Fan Coil ünitesinin markasıdır. Her marka kendi fiyatını belirler. Aynı kapasite de ve aynı modelde olan 2 gizli tavan tipi Fan Coil ünitesinin fiyatları markalarından dolayı birinden farklı olabilmektedir. Genel olarak fiyatlara bakıldığında ve sağladığı fayda göz önünde bulundurulduğunda gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi oldukça cazip fiyatlara sahiptir. Fiyatların değişmesinin nedenleri aşağıdaki yer almaktadır.

 • 2 yada 4 borulu olması
 • Kapasitede yaşanan farklılıklar
 • Marka farklılığı
 • Model farklılığı
 • İçerisinde yer alan filtre gibi özelliklerin farklılık göstermesi

Bulunduğunuz alanın hava kalitesini arttırmak ve havadan maksimum verim almak istiyorsanız irtibat numaraları ve web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak gizli tavan tipi Fan Coil ünitesi kurulumların da siz değerli müşterimizin yanında olmaktayız.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top