skip to Main Content
Hemen İletişime geçin! 542 188 41 44

2 borulu Fan Coil

2 borulu Fan Coil adından da anlaşılacağı üzere 2 boruya sahip fan Coil’dir. Bu fancoil sisteminde sadece ısıtma ve soğutma özelliği vardır. Yaygın olarak kullanılan fancoil sistemi 2 borulu olandır. 2 borulu Fan Coil avantaj bakımından diğer havalandırma sistemlerine oranla daha cazip olması talebi arttırmıştır. Yaygın olarak bütün işletmelerde, konutlarda, devlet dairelerinde 2 borulu Fan Coil’e rastlamak mümkündü. Söz konusu maddiyat olunca 2 borulu fancoil sistemlerine yönelim daha çok olmaktadır. Çünkü 2 borulu fancoil oldukça uygun fiyata satışı yapılmaktadır.

Hemen iletişime geçin

0532 542 66 89

En uygun fiyat fırsatlarını yakalayın

İşlevi büyük fiyatı uygun olunca 2 borulu Fan Coil’e olan ilgi kat ve kat artmaktadır. Hem ekonomik hem verimliliği fazla olan bir havalandırma sistemi arıyorsanız kesinlikle tercihiniz 2 borulu Fan Coil’den yana olmalıdır. Bizler Türkiye’nin en gözde firmalarından biri olan siz değerli müşterilerimizle 2 borulu Fan Coil sistemleri ile buluşturmaktayız. Ayrıca bünyemizde bütün 2 borulu Fan Coil çeşitleri bulunmaktadır. 2 borulu Fan Coil kurulum aşamasında teknik bilgi gerektiren bir hizmet doğurur. Bünyemizde yer alan uzman kadromuz kesiften başlayarak uygulamaya kadar müşterilerimizin yanında olarak onlara üstün hizmet vermektedir. Firmamızın 2 borulu Fan Coil sistemlerinde size sunmuş olduğu hizmetlerden bir kaçı şöyledir.

 • Son güncel ve modern 2 borulu Fan Coil sistemleri
 • Bütün Fan Coil modellerinin satışını gerçekleştirmek
 • Keşif yaparak bulunduğunuz alana en uygun olan 2 borulu Fan Coil sistemleri belirlemek
 • Kurulum sırasında büyük bir titizlik uygulayarak doğru kurulumu yapmak
 • Isı yalıtım ve izolasyon işlemlerini eksiksiz yaparak 2 borulu Fan Coil sistemlerinden maksimum yaralanmanızı sağlar
 • Güler yüz ile sadece müşteri memnuniyetini yakalamak için büyük bir özveri ile çalışan personeller
 • Fan Coil sistemlerini en güvenilir şekilde alabileceğiniz doğru bir adres olmak

2 borulu Fan Coil kendi başına bir avantajken üzerine profesyonel bir şirketten hizmet almak size çeşitli avantajlar sunacaktır. Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren farkımızı hissedecek her aşamasında kendinizi hizmetlerimizle özel hissedeceksiniz. Müşterilerini şımartmayı seven firmamız ayrıcalıklı kapıların kapılarını sonuna kadar müşterilerine açmaktadır.

2 Borulu Fan Coil Avantajları Nedir?

Fan Coil sistemlerinin en çok kullanılan ve tercih edilenleri arasında yer alan 2 borulu Fan Coil her bakımdan avantajlarla doludur. Çok katlı binalarda sıcak ve soğuğa havayı maksimum derecede yayar. Bunu yatarken aynı zamanda su ve elektrik israfını minimum seviye indirerek işlemlerin yıl bazında kâr bazında tasarruf etmelerini sağlar.

2 borulu Fan Coil
2 borulu Fan Coil

2 borulu Fan Coil sistemlerinin yaratmış olduğu avantajlar kısaca şöyledir;

 • Ekonomiktir. Su ve elektrik tasarrufu elde edilmesi sağlanır
 • 2 borulu olması boruların daha az kullanmasını sağlamıştır. Bu durum boruları az tutarak daha fazla boru kullanılmasının önüne geçerek maliyeti azaltır
 • 2 borulu Fan Coil çok hızlı devreye girer. Klima ve diğer havalandırma sistemlerinde kesinti olduktan sonra tekrar kullanılmaya başlandığında belli bir süre geçtikten sonra hava akışı sağlanır. Bu durum 2 borulu Fan Coil sistemlerin de tam tersi olup hemen devreye girerek hava akışı hemen sağlanır.
 • Kurulumu daha hızlı sürede yapılarak işletmelerin ürünü daha erken kullanmalarını sağlar. Buda zaman bakımından tasarruf elde edilmesini sağlar
 • Bütün işletmelerde, açık ve kapalı alanlarda kullanılabilir
 • Klima kapalı alanda kullanılırken 2 borulu Fan Coil hem açık hem de kapalı alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Siz de yukarıda yer alan özelliklere sahip 2 borulu Fan Coil sistemlerine sahip olmak istiyorsanız firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olarak sizlerle her zaman kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler vermekteyiz.

2 Borulu Fan Coil Nerelerde Kullanılır?

2 Borulu Fan Coil diğer sistemlere göre kullanım alanı ve oranı daha yüksektir. Bu oran her geçen gün de artış göstermeye devam ediyor. 2 borulu Fan Coil sistemlerinin avantajlarından yararlanan bireyler çevresinde ki insanlara avantajlarından bahsederek tercih edilme oranını arttırmaktadır. 2 borulu Fan Coil peki her alanda kullanılabilir mi? Evet 2 borulu Fan Coil her alanda rahatlıkla tercih edilebilir. Bulunduğunuz ortamı anında ısıttığı gibi anında da soğutmaktadır. 2 borulu Fan Coil sistemlerinin en yaygın olarak kullandığı alanlar şöyledir;

 • Oteller
 • Hastaneler
 • Plazalar
 • Alışveriş Merkezleri
 • Spor salonları
 • Yüksek katlı binalar

2 borulu Fan Coil sistemlerinin bu kadar yaygın olmasının altında yatan diğer bir sebep ise müşteri, ziyaretçi giriş çıkışlarına göre ayarlanabilmesidir. Örneğin: Otel odaları müşterilerin çok sık girip çıktığı yerlerdir. Müşteri odaya girdiğinde termostat açılarak hava akışı sağlanabilir. Bu durun müşterinin odadan çıktıktan sonrada hava akışının kesilmesi içinde mümkündür. Bu özellik yıl bazlı bakıldığında otele çok büyük bir kazanç sağlamaktadır.

Siz de 2 borulu Fan Coil sistemlerinin sınırsız avantajlarından yararlanmak istiyorsanız firmamızdan talepte bulunabilirsiniz. Piyasanın en iyisi olan firmamız size sunmuş olduğu bu hizmeti pisayanın altında olan çok ekonomik fiyatlara gerçekleştirmektedir.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top