skip to Main Content
Hemen İletişime geçin! 542 188 41 44

Carrier Fan Coil

Carrier Fan Coil Alarko ile ortak olmasıyla ortaya birbirinden harika ürünler çıkmış çıkmaya da devam etmektedir. Amerika’nın en büyük şirketleri arasında gösterilen Carrier, Alarko firmasının hisselerini satın alarak iş ortaklığı yapmaya başlamıştır. İki dev şirketin birleşmesi ile ürünlerin kalitesi tescillenmiş, bu iki dev şirket güçlerini birleştirerek havalandırma sistemlerine yeni bir yön vermiştir. İki şirketinde kendine has profesyonelliği ve iş tecrübesi birleşince ortaya süper bir güç çıkmıştır. Bu ortaklık daha büyük başarıların yolunu açmış tecrübe ve kalitelerini birleştirerek özellikle Fan Coil havalandırma sistemlerinde 1 numara haline gelmiştir.

Hemen iletişime geçin

0532 542 66 89

En uygun fiyat fırsatlarını yakalayın

Bu iki şirketin birleşmesi piyasada olan güvenilirliğinin arttırmış ihtiyaç duyulan profesyonelliği yaratmıştır. Carrier Fan Coil havalandırma sistemlerinin garanti sürelerinin de uzun olması müşterilerinin tercih etme oranını arttırmıştır. Profesyonelliğini , tecrübesini garantiyle sunan bu ortak firma her geçen gün müşteri sayısını artırmaktadır. Türkiye’de yüksek ve çok odalı binaların yapılmasıyla Fan Coil sistemlerine ihtiyaç büyük oranda artmıştır. Klima ve benzeri ürünler binaların ısıtma ve soğutma işlemini yapmasında yetersiz kalınca yada maliyet bakımından yüksek olunca işletmeler Fan Coil sistemlerine yönelmiştir. Bunun farkında olan Alarko Carrier şirketi bünyesinde son teknoloji ürünü olan ve ürün çeşitliliği fazla olan Fan Coil havalandırma sistemlerinin üretimini arttırmıştır.

Carrier Fan Coil

Bireylerin ihtiyaç duyduğu Fan Coil sistemlerini onlarla buluşturmak için seri üretime geçerek bütün talepleri karşılanmaktadır. Günümüzde Fan Coil kullanan her 3 binadan biri Alarko Carrier markasına aittir. Bu denli profesyonel olan bir markanın Fan Coil ürünlerini montaj ve kurulum yapmak için profesyonel bir kadroya ihtiyaç vardır. Türkiye’de de bu ihtiyacı sağlayan en öncü firma firmamızdır. En az Alarko Carrier kadar tecrübeye ve bilgi birikimine sahip olan firmamız Alarko Carrier Fan Coil sistemlerini en iyi şekilde kurulumunun yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca Carrier markası müşterilerine ayrıcalıklarla dolu bir dünyanın kapısını açar. İşte onlardan bir kaçı;

 • Fan Coil sistemlerinin ana ve yedek parçalarının hepsinin orijinal olması
 • Fan Coil içerisinde yer alan parçaların her biri son teknoloji ürünüdür.
 • Fan Coil havalandırma sistemlerinin kalitesinden dolayı diğer Fan Coil markalarına oranla daha az problem çıkarır
 • Yaşanan problemlerin %99’u yanlış kullanımdan yana kaynaklanmaktadır. Yani üretici marka hatası %1n oranındayken kullanıcı kaynaklı arızalar %99 oranındadır
 • Yaşanan bir problem veya ek ihtiyaç doğrultusunda direk iletişime geçme şansı vermesi

Profesyonel ve son kalite ürün kullanmak sizin de hakkınız. Uzun vadeli kullanacağınız bir Fan Coil arıyorsanız tercihinizi Carrier Fan Coil sistemlerinden yana kullanabilirsiniz. Bu tercih karşısında sizin en büyük destekçiniz firmamız olacak kurulum ve montaj esnasında profesyonel hizmet verecektir.

Carrier Fan Coil Kullanmanın Avantajları

Carrier Fan Coil marka bakımından zirvede yer alması çeşitli avantajları beraberinde getirir. Fan Coil kullanmak başlı başına bir avantajken bu ürünü iyi bir markadan almak ekstra avantaj sağlayacaktır. Carrier markasını kullanmanın avantajları şöyledir;

 • Uzun süreli cihazda problem yaşamazsınız
 • Bakımı ve temizliği basittir. Hatta bazı modellerinde kullanıcılar da temizliğini kolay bir şekilde yapabilirler
 • Garanti süresi fazladır
 • Tasarrufludur
 • Daha az enerji ve su harcar
 • A kalitesine sahip ürünler ile hizmet verir

Buna benzer daha birçok avantajı sıralamak mümkündür. Markaları marka yapan hiç şüphesiz uzun vadeli sunduğu kalitedir. Fan Coil gibi uzun vadeli kullanılacak cihazların sağlamlığı ve kalitesi son derece önem arz eder. Her zaman hatırı sayılır markalardan hizmet ve ürün almak avantaj sağlayacaktır.

Carrier Fan Coil Fiyatları

Dünya devi olan Carrier Fan Coil havalandırma sistemleriyle her bakımdan farklı olduğunu yansıtmaktadır. Bu durum fiyatlara da yansımaktadır. Alım satım işlemlerinde genel de akılda oluşan bir ürün marka sahibiyse fiyatı pahalıdır algısıdır. Carrier bütün bu algıları ortadan kaldıran nadir markalardan biridir. Çünkü Alarko ortağı olan Carrier aynı Alarko gibi sürümden kâr elde etmeyi hedefleyen bir markadır. Daha fazla birey ve konutlarla cihazları buluşturmayı planlayan bu dev marka uygun fiyata satışlarını gerçekleştirmektedir. Bir marka düşünün ki hem kaliteli hem güvenilir hem de ekonomik fiyatlı olsun. Bu durum artık düşünceden çıkıp gerçeğe dönüştürülmektedir.

Carrier Fan Coil havalandırma sistemlerinde tek tip bir fiyatlandırma bulunmamaktadır. Fiyatlar birçok nedene bağlı olarak değişmektedir. Fiyatları etkileyen unsurlar şöyledir;

 • Her modelin kendine has onlarca kapasitesi vardır .
 • Model farklılığı
 • Kurulum ve montajda ürünün ekstra yedek parçalarla desteklenmesi
 • Alanın büyüklüğüne göre ekstra boru ve izolasyon çalışması

Fiyatlar bu tarz unsurlara göre değişse de Carrier marka Fan Coil havalandırma sistemleri fiyatları oldukça caziptir. Yüksek fiyatlar yerine daha uygun fiyatlarla Fan Coil satışları yapan Carrier bu yönüyle müşterilerinden tam not almaktadır. Siz de kaliteyi uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız Carrier marka Fan Coil sistemlerini tercih edebilirsiniz. Firmamız size en doğru ve en uygun olan Carrier marka Fan Coil sistemlerini bularak üründen daha fazla fayda elde etmemizi sağlamaktadır.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top