skip to Main Content
Hemen İletişime geçin! 542 188 41 44

Chiller Kiralama Nedir? Nasıl Yapılır?

alarko chiller kiralamaTürkçede soğutma sistemleri olarak adlandırılan Chiller kiralama seçenekleri sayesinde her alanda uygun fiyatlı soğutma performansını sunar. Chiller, ısıyı kaynağından alarak başka bir kaynağa başarılı bir şekilde transfer eden sistemlerdir. Chiller sistemi, bir diğer adı ile enjeksiyon soğutma sistemi olarak da bilinir. Chiller sistemi kompresör, genleşme vanası, kondanser ve evaporatör aksamlarından oluşur. Soğutma sistemleri, kompresör içerisinde sıkışarak ısınan gazın, kondanser de soğuması ile performans gösterir. Ardından gaz basıncı genleşme vanasından geçer. Böylece sıcaklık düşer ve sıvılaşır. Evaporatörden geçiş esnasında soğutulması istenen sıvı, üzerindeki ısıyı bırakır ve alçak basınç ortamında gaza dönüşerek kompresöre ulaşır. Burada yeniden sıkıştırılarak istenilen soğutmayı sağlar.

Soğutma sistemlerini en hızlı çözümler ile siz değerli müşterilerine sunan firmamız, Chiller konusunda da en güvenilir hizmet garantisini veriyor. Chiller kiralama hizmetini her aşamasında profesyonel bir kapsamla sizlere ulaştırıyor. Soğutma sistemlerine ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçerek hem yaz hem kış mevsimlerinde en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

Hemen iletişime geçin

0542 188 41 44

En uygun fiyat fırsatlarını yakalayın

Chiller Kiralama

Chiller kiralama hizmeti sistemin sürekliliğini sağlamak adına tercih edilir. Dönemsel olarak tercih edilecek Chiller sistemleri ile her ortamda gerekli soğutma sağlanır. Sistemlerinizi en kaliteli koşullarda kullanmaya etmek ve sürdürülebilirliğini sağlamak için garantili hizmetler sunan firmamıza ulaşmanız yeterli olur.  Chiller kiralık firması olarak daima ürettiğimiz ekonomik çözümler ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Chiller kiralama hizmetlerinin geçerli olduğu alanlar şöyledir;

 • Buz pistleri
 • Sanayi proses soğutma
 • Gıda fabrikaları
 • Çağrı merkezi soğutma
 • Hastaneler
 • Oteller
 • Alışveriş merkezleri
 • Beton santrali soğutma sistemleri
 • HVAC konfor soğutma
 • Acil müdahale odaları
 • Soğuk hava depoları

Soğutmanın gerekli olduğu her ortamda güvenle kullanabileceğiniz Chiller sistemlerini, ücretsiz montaj hizmeti ile sizlere sunuyoruz. Garantili olarak sunduğumuz kiralama hizmetleri doğrultusunda sahip olduğunuz Chiller sistemlerini dilediğiniz süre boyunca kullanabilmenizi sağlıyoruz. Sektör genelinde en iyi ve güvenilir Chiller kiralama hizmetlerini en ekonomik koşullar ile satın alabilmek için bizime iletişime geçmeniz yeterlidir.

Chiller Kiralama Nedir?

Chiller kiralama hizmeti en hızlı soğutma çözümlerini en iyi şekiller ile müşterilere sunmayı amaçlar. Kolay montaj seçenekleri ile kullanımda rahatlık sunan Chiller sistemleri yetkili teknisyenler aracılığı ile gerçekleştirildiğinden kullanım sırası ve sonrasında güven verir. Chiller sistemlerine ihtiyacınız olduğunda, satın alma seçenekleri yerine Chiller kiralama hizmetlerinden yararlanarak maliyet harcamalarınızı ciddi oranda düşürmeniz mümkün olur. Aynı zamanda özellikle dönemsel olarak ihtiyacınız olduğu durumlarda kullanımda büyük kolaylık sağlar. Chiller kiralama hizmetlerinden yararlanarak, ihtiyacınız olmadığı durumlarda Chiller sistemini geri vererek hem alanlarınızdan hem de bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Chiller Kiralama Nasıl Yapılır?

Chiller kiralama hizmetlerinden yararlanmanız için iletişim numaralarımızı kullanarak bize ulaşmanız yeterlidir. Chiller kiralama personellerimiz, yapacakları ön görüşme ile kullanacağınız alanlara ilişkin bilgi toplar ve dilediğiniz tarihte Chiller sistemlerini adresinizde ücretsiz bir şekilde kurar. Bize ilk ulaştığınız zamandan itibaren eksiksiz bir analiz gerçekleştiren yetkili servis personellerimiz, ihtiyacınıza en uygun çözümü size sunar.  Kiralık Chiller hizmetlerimiz dahilinde;

 • Duruma en uygun ekipman seçimi
 • Kiralama ihtiyaçlarına yönelik keşifler
 • Sistem tasarımına yönelik tavsiyeler
 • Hızlı destek hizmeti
 • Sistemin tekrar devreden çıkartılarak de montajı

Size sunulur. Hızlı, ekonomik ve güvenilir Chiller kiralama hizmetleri satın almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Chiller Kiralama Fiyatları

Chiller kiralama ihtiyacınıza yönelik en uygun hizmetin verilmesi için hangi tür sisteme ihtiyacınız olduğunun belirlenmesi gerekir. Firmamıza ulaştığınız andan itibaren, yetkili servis personellerimiz kullanım alanınızı belirledikten sonra size Chiller sistem seçeneklerini sunar. İhtiyacınız olacak Chiller kiralama süresini ve kullanım alanınızı belirttikten sonra Chiller kiralama fiyatları hakkında daha doğru bilgilere sahip olabilirsiniz. En kaliteli hizmet anlayışını bütçenize en uygun koşullar ile sağlamak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Back To Top