skip to Main Content
Hemen İletişime geçin! 542 188 41 44

2.el Chiller Neden Tercih Edilir?

Alarko 2.el chiller satış2.el Chiller kiralama hizmeti alarak soğuk hava depoları başta olmak üzere, birçok farklı endüstriyel alanda istenilen performanslar elde edilir. Kullanım alanı önceden belirtildikten sonra her ortam için farklı bir Chiller projesi hazırlanarak üretim gerçekleştirilir. Chiller sistemler, kapalı ortamlarda ve sulu sistemlerde mükemmel bir soğutma performansı sağlar. Bu sayede özellikle yaz mevsimlerinde üretim sektörünü büyük ölçüde destekler. Chiller kiralama seçenekleri ile dönemsel ihtiyaçlarda ekonomik alternatifler yaratmak mümkün olur. Dönemsel olarak ihtiyacınız olacak bir Chiller sistemi kiralayarak satın alma harcamalarınızı daha farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Chiller kiralama hizmetini garantili koşullarda müşterilerine sunan firmamız, hızlı servis hizmeti ile de memnuniyet garanti eder. Sektörünüze en uygun Chiller sistemlerine profesyonel çözümler üretmek için bize ulaşabilirsiniz.

 

Hemen iletişime geçin

0542 188 41 44

En uygun fiyat fırsatlarını yakalayın

 2.el Chiller Almak?

2.el Chiller kiralama ile üretim merkezi ve işletmeleriniz için ekonomik alternatifler üretebilirsiniz. Chiller soğutma sistemleri cihaz hacmini minimize eder ve bu sayede benzer cihazlara nazaran %65 da ha küçük hacim sağlar. Kompresör çalışma performansını da yükselterek elektrikten tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. 2.el Chiller satın alma ve Chiller kiralama gibi hizmetlerden yararlanarak satın alma maliyetlerinizi yarı yarıya düşürebilirsiniz.

2.el Chiller sistemler hava soğutma ve su soğutma sistemleri olarak ayrılır. 2. El Chiller sistemine ihtiyacınız olduğunda firma personellerimiz ile iletişime geçerek ihtiyacınıza en uygun çözümleri en ekonomik fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Mevcut olan soğutma s istemlerinizde arızalanma meydana geldiğinde, oluşacak mağduriyeti gidermek için Chiller kiralama hizmetlerinden d estek alabilirsiniz. Her kullanıma uygun modelleri en iyi fiyat garantisi ile sizlere sunan Chiller kiralama firmamız ile iletişime geçerek dilediğiniz süre boyunca Chiller sistemlerini kiralayabilirsiniz.

2.el Chiller Neden Tercih Edilir?

2.el Chiller sistemler, verim artırmaya destek olduğu gibi maliyet düşürmeye de büyük oranda destek olur. 2l el Chiller sistemler AVM ve oteller gibi özellikle yüksek soğutma performansına ihtiyaç duyulan yerlerde mükemmel bir performans sağlar. Sabit kaynak punto makinelerinde ya da dikiş kaynak makinelerinin çenelerinde kullanım için uygundur Hidrolik presslerde ve tel erozyon makinelerinde memnun edici bir performans sunar. Buna ilave olarak Laboratuvar ve test cihazlarında, CNC makinelerde de güvenli bir şekilde kullanılabilir. Sıfır soğutma sistemine gerek olmadığı durumlarda tercih edilebilecek bir 2. El Chiller sistemleri ile üretime ara vermeden devam edebilirsiniz. Dönemsel olarak ihtiyacınız olacak Chiller kiralama hizmeti için firma personellerimize ulaşmanız yeterli olur.

İkinci El Chiller Satın almak?

2.el Chiller satın almak veya Chiller kiralamak için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olacak Chiller sistem modelini belirlemek için firma personellerimiz detaylı bir inceleme yapar ve sizden uygun modele karar verir. Hızlı servis hizmetinin yanında garantili kurulum güvencesi sunarak müşterilerinden memnuniyet kazanır. Hava ve su soğutmalı Chiller sistemlerinden hangisine ihtiyacınız olduğuna karar vermek için firma personelimize ulaşmanız yeterlidir. 2. el Chiller kiralama hizmeti ile etkin soğutma sağlanabilecek sektörler şu şekildedir;

 • Çağrı merkezi soğutma
 • Acil müdahale odaları
 • Buz pistleri
 • Gıda fabrikaları
 • Hastaneler
 • Oteller
 • Alışveriş Merkezleri
 • Sanayi proses soğutma sistemleri
 • HVAC konfor soğutma uygulamaları
 • Beton santrali soğutma sistemleri
 • İlaç sanayi

Chiller kiralama hizmetlerimizi bakımları eksiksiz yapılmış olan Chiller sistemleri ile müşterilerimize sunuyoruz. 2.el Chiller sistemlere ihtiyacınız olduğunda firmamıza ulaşarak hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İkinci El Chiller Fiyatı

Revizyon prosesleri tamamlanmış olan ikinci el Chiller sistemlerini en doğru fiyatlar ile satın almak için bize ulaşabilirsiniz.  Chiller kiralama firması olarak maliyetlerinizi minimum seviyeye indiriyor ve teknik ekibimiz ile sıfır kalitesinde ikinci el Chiller sistemlerinizi sizlere sunuyoruz. Servis ekibimiz ile adresinize geliyor ve montaj hizmeti sonrasında da teknik anlamda desteklerimizi size sunmaya devam ediyoruz.

İkinci El Chiller Kiralama

İkinci el Chiller kiralama hizmeti ile suyu ihtiyacınız olan her alanda dilediğiniz dereceye kadar soğutabilirsiniz. Soğuk suyu istenilen süre boyunca aynı derecede sabit olarak tutabilirsiniz. Bütçenizi destekleyen Chiller kiralama seçenekleri sayesinde yaz ve kış mevsimlerinizde üretimlerinizde düşüş yaşamadan hizmetlerinizi sürdürmeye devam edebilirsiniz.

İkinci El Chiller Kiralama Fiyatı

İkinci el Chiller kiralama fiyatı hakkında güncel bilgiye sahip olmak için soğutma sistemini kullanacağınız alanın belirlenmesi gerekir. Sektörünüze en uygun çözümlerin üretilebilmesi ve size en uygun ikinci el Chiller kiralama fiyatlarını sunabilmemiz için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşmanız yeterlidir. Teknik personelimiz Chiller soğutma sistemi modellerinden hangisine ihtiyacınız olduğunu tespit ettikten sonra, size sektör genelindeki en uygun Chiller kiralama fiyatını vermeyi garanti eder.

Back To Top