skip to Main Content
Hemen İletişime geçin! 542 188 41 44

Gizli tavan tipi fancoil

Gizli tavan tipi Fan Coil
Gizli tavan tipi Fan Coil

Gizli tavan tipi fancoil karşımıza Fan Coil çeşitlerinden biri olarak çıkmaktadır. Çalışma prensibi ve işlevi olarak diğer Fan Coil sistemlerinden farkı yoktur. Fakat kullanım sırasında diğer modellerine göre çok farklıdır. Adından anlaşılacağı üzere gizli tavan fancoil tavan içerisinde gizli olarak yer alır. Gizli yer alması estetik bakımdan daha hoş durmaktadır. İçerisinde bulunduğu yapının mimarisini bozmadan işlevini gerçekleştirir. Diğer fancoil modellerinde olduğu gibi 2 borulu ve 4 borulu çeşidi bulunmaktadır. Bu iki çeşitliliğin farkı kullanıcıya ve kullanılacak alana göre değişir.

Gizli tavan tipi fancoil havalandırma sistemlerinin çalışma detayları şöyledir;

 • Tavan kısımdan bir yer açılarak gizli tavan tipi Fan Coil tavana monte edilir.
 • Tavan da oluşan görüntü yok elde edilmesi için gömme işlemi yapılır
 • Buda estetik bakımdan ortamın havasını bozmaz ve daha şık bir görüntü elde edilir.
 • Tavanda yer alması odalar arası hava akışının engellemesine sebep olmaz. Çünkü yapısı gereği bu detay düşünülerek ek malzemeleri hazırlamıştır.
 • Tavan da meydana gelebilecek her hangi bir olay karşısında gizli tavan tipi Fan Coil zarar görmez. Çünkü dış yüzeyi özel bir malzemeyle üretilmiş olup her türlü olumsuzluğa karşı dayanıklılık göstermesi sağlanmıştır.

Havalandırma sistemlerinin bütün çeşitlerine bakıldığında Fan Coil her anlamda hepsinin bir adım önüne geçmektedir. Gerek fiyat olsun, gerek sağladığı avantajlar olsun gerekse dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü olsun klima ve diğer havalandırma sistemlerinin çok çok üstündedir. Örneğin; klima ile karşılaştırıldığında klimaların ömrü ortalama 4 yılken gizli tavan tipi Fan Coil başta olmak üzere Fan Coil sistemlerinin ömrü 15-20 yıl arasıdır. Bununla beraber klima ve benzeri havalandırma sitemlerinin açılıp kapatılmadan sonra tekrar devreye girmesi zaman alırken gizli tavan tipi fancoil modellerinde hemen devre çalışır ve hava akışı sağlanır. Buda ortamın daha hızlı bir şekilde ısınıp soğumasını sağlar.

Hemen iletişime geçin

0542 188 41 44

En uygun fiyat fırsatlarını yakalayın

Şimdi siz de bulunduğunuz ortamın havasını hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlara sahip bir şekilde değiştirmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Gizli tavan tipi fancoil sistemleri başta olmak üzere bütün Fan Coil sistemlerini siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Gizli Tavan Fan Coil Sistemlerinin Genel Özellikleri

Ayrıcalıklarla dolu bir dünyanın kapısını sizlere açan gizli tavan tipi Fan Coil sistemleri bünyesinde bulundurmuş olduğu teknik ve genel özelliklerle adeta kullanıcılarını kendine hayran bırakmaktadır. Gizli tavan tipi Fan Coil sistemlerinin bir odayı daha hızlı ısıttığı ve soğuttuğu birçok kez kanıtlanmıştır. Yapılan incelemeler ve araştırmalar sonrasında gizli tavan tipi Fan Coil ve Fan Coil çeşitlerinin daha verimli ve daha kaliteli bir hava oluşturduğu saptanmıştır. Gizli tavan tipi Fan Coil almak isteyenler için sistemin genel özellikleri şöyledir;

 • Fan motoru diğer havalandırma sistemlerine oranla daha sessiz ve verimlidir
 • Düşük titreşim özelliği her bakımdan avantaj sağlamaktadır
 • Kendine has özel bir izolasyon sistemi sayesinde daha sessiz bir ortam yaratır
 • Düşük işletme maliyeti olması ekonomik açıdan alıcısına avantaj sağlatır
 • İçerisinde özel verilmiş eğim sayesinde mikropların oluşması engellenir ki bu aynı zamanda aşınmanın da önüne geçer.
 • Kolayca takılıp çıkarılabilmektedir. Buda taşınma işlemleri sayesinde kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.
 • Fırınlanmış toz boya sayesinde kolayca çıkarılıp temizlenebilmektedir

Yukarıda yazan genel özelik kullanım bakımından çeşitli avantajlar yaratır. Bu avantajlı dünyanın içine girip gizli tavan tipi Fan Coil temin etmek isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gizli Tavan Tipi Fan Coil Fiyatları

Gizli tavan tipi Fan Coil fiyatları diğer Fan Coil sistem modellerinde olduğu gibi çeşitliliğine göre değişkenlik göstermektedir. Fan Coil sistemleri kendi içerisinde modellere ayrıldığı gibi bu modellerden biri olan gizli tavan tipi Fan Coil de kendi arasında çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitliliğin en büyük sebebi kapasitesinin farklı olmasıdır. Her binanın yüksekliği ve genişliği birbirinden farklıdır. Bu yüzden her binaya farklı kapasitelere sahip gizli tavan tipi Fan Coil sistemleri uygulanır. Kapasitesine uygun olan gizli tavan tipi Fan Coil seçmek için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyulur. Firmamız kurulum yapmadan önce yaptırmak istediğiniz binaya gelerek keşif yapmaktadır. Böylelikle doğru gizli tavan tipi Fan Coil seçilerek maksimum verim elde edilir.

Kapasitesine göre farklılık gösteren gizli tavan tipi Fan Coil sistemlerinde fiyatlarda farklılık göstermektedir. Ürünün kapasitesi artış gösterdikçe fiyatı da doğru orantıya göre artış göstermektedir. Gizli tavan tipi Fan Coil sistemlerinde fiyatların farklı olmasının sebeplerinden bir kaçı şöyledir;

 • Cihazın çeşitli markalara sahip olması
 • Yapılacak olan adresin yükseklik ve genişlik bakımından farklılık göstermesi
 • Gizli tavan tipi Fan Coil çeşitlerinin olmasından kaynaklı fiyat değişikliği
 • Cihaz kapasitelerinin farklılık göstermesi
 • Üretici firmaların kendine has gizli tavan tipi Fan Coil sistemlerine fiyat biçmesi

Siz de bulunduğunuz adrese uygun ve ekonomik fiyatlarla gizli tavan tipi fancoil sistemleri yaptırmak istiyorsanız bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz adrese en doğru ve en uygun olan gizli tavan tipi Fan Coil sistemlerini seçerek daha uygun ve daha güvenilir sonuçlar çıkarmaktayız.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top