skip to Main Content
Hemen İletişime geçin! 542 188 41 44

Alarko fancoil

Alarko fancoil havalandırma sistemleri denilince akla ilk gelen markalardan biridir. 1972 yılında kurulan bu şirket Türk yatırımcılar tarafından yönetilmektedir. Zaman içerisinde üretmiş olduğu kaliteli cihazlar ile halkın güvenini kazanmaya başlamıştır. Faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Alarko markası fancoil cihazlarıyla da oldukça ün salmıştır. Günümüzde fan coil sistemlerinin yer aldığı birçok marka bulunmaktadır. Fakat hiç şüphesiz bunlar içerisinde en çok tercih edileni Alarko markasıdır.

Hemen iletişime geçin

0542 188 41 44

En uygun fiyat fırsatlarını yakalayın

Alarko marka fancoil sistemlerinin bu kadar çok tercih edilmesinin altında yatan en temel neden kaliteli olmasıdır. Kalite cihazın ömrünü uzattığı gibi aynı zamanda daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. Bu yüzden güvenilir bir marka arayanların tercihi Alarko markasından yana olmaktadır. Bizler müşterilerimize bünyemizde yer alan Alarko marka fancoil ile hizmet vermekteyiz. Sizin için en iyisini düşünen firmamız bu alanda en iyi marka ile çalışmaktadır. Alarko fancoil markasının ayrıcalıkları kısaca şöyledir;

 • 50 yıldır faaliyet gösteren firma tecrübesi
 • Güvenilir adres
 • Herhangi bir sorun karşısında muhatap bulabileceğiniz bir marka
 • Kaliteli üretim
 • Uygun fiyat

Bunlar bir markanın olamazsa olamazları arasında yer alır. Alarko Fan Coil sistemlerinde yukarıda yazan maddelerden daha fazlasına sahip olmaktadır. Fan Coil havalandırma sistemleri arasında en iyisi, Alarko Fan Coil sistemlerinde ki en iyi marka ve firmamız kurulum ve montaj aşamasında en iyi olan firma özelliğine sahiptir. Enlerle dolu bir hizmet almak size her bakımdan avantaj yaratacaktır. Ayrıcalıklı bir dünyanın içerisine girmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı ve web sitemiz üzerinden her daim siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Alarko Fan Coil
Alarko Fan Coil

Alarko Fan Coil Modelleri

Alanın en iyisi olan Fan Coil markasında bütün modellerinin yer almaması düşünülemez bile. Alarko bünyesinde bütün Fan Coil modellerine ve kapasitelerine yer vermektedir. İşte Alarko Fan Coil modelleri;

 • Gizli Tavan Fan Coil
 • Döşeme Tipi Fan Coil
 • 2 borulu Fan Coil
 • 4 borulu Fan Coil
 • Gizli Döşeme Fan Coil
 • Tavan Tipi Fan Coil
 • Carrier Fan Coil
 • Yüksek Basınçlı Fan Coil
 • Kasetli Fan Coil
 • Kabinli Fan Coil

Alarko marka Fan Coil sadece model olarak değil kapasite olarak da değişmektedir. Fan Coil sistemlerinin yapılacağı alanların ölçüleri, yükseklikleri, oda sayıları birbirinden farklıdır. Bu yüzden her alanda aynı kapasite sahip Fan Coil bulunmaz. Alarko markasında her ortam, her binaya uygun Fan Coil sistemleri bulunmaktadır. Alarko Fan Coil bakımından çok geniş bir kapasiteye sahip bir firmadır. Seçeceğiniz yada bulunduğunuz ortama en uygun olan Fan Coil modeli ne olursa olsun müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Hiç bir alan yada hiç bir Fan Coil modeli size hizmet vermemiz için bize engel oluşturmaz. Bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımız gerekli eğitimlerden geçerek bütün Fan Coil modellerinin montaj ve kurulumunu yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmektedir. Ürünün temini, kurulumu, montajı firmamıza aittir. Hiç bir şey yapmadan olması gerekenden çok daha bir sürede Fan Coil sistemlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Alarko Fan Coil Neden Tercih Edilmelidir?

Alanın en iyisi ile çalışmak her zaman daha kaliteli işler ortaya çıkarır. Fan Coil sistemleri kendi içerisinde oldukça büyük detaylara sahiptir. Ürünün montaj ve kurulumu çok meşakkatlidir. Bu yüzden hataya yer verilmemelidir. Kurumunu ve montajını yaptığımız bütün Alarko fancoil sistemlerinde büyük bir titizlik göstererek sıfır hata payı bırakırız. Kurulum ve montajın profesyonel olması gerektiği kadar cihazın da profesyonel olması gereklidir. Alanında profesyonellik denilince akla hemen Alarko markası gelmektedir. Uzun vadeli kullanılacak olan Fan Coil sistemlerinin her aşaması profesyonelce yapılmalıdır. Bu yüzden Alarko markasını seçmek %100 avantajlı olacaktır.

Alarko Fan Coil ürünlerinin uzun ömürlü ve kaliteli olmasında markasının önemi çok büyüktür. Bu yüzden kaliteyi benimseyenler ve profesyonel ürün almak isteyenlerin uğrak noktası Alarko olmaktadır. Alarko Fan Coil modellerinin hepsinde orijinal parçalara yer vermektedir. Orijinal parçalar her üründe olduğu gibi ürünlerin ömrünü uzatarak daha az arıza sorunu yaratır. Buda kullanıcıları ekstra masraf ve yükten kurtarır.

Alarko Fan Coil Fiyatları

Alarko alanın da dev bir marka olmasına rağmen Fan Coil sistemleri piyasasına göre çok uygundur. Çünkü Alarko 81 ile hizmet vererek süreklilikten kârını elde eden bir markadır. Fiyatları çok yüksek tutarak az kişiye hizmet vermek yerine fiyatları uygun tutarak daha fazla insana hizmet vermektedir. Tabi her alanda olduğu gibi Alarko fancoil sistemlerinin fiyatları sabit olamamaktadır.

Fiyatların sabit olmamasının nedenleri şöyledir;

 • Her yapının farklı kapasiteye sahip Fan Coil ihtiyacı olması ve buna bağlı olarak kapasitesine göre fiyatların değişmesi
 • Fan Coil sistemlerin tek değil birden çok modelinin olması
 • Modeller arası kapasitelerin farklı olması
 • Binanın yapısına göre ek ürünlere ihtiyaç duyulması

Yukarıda yer alan maddeler fiyatları doğrudan etkilemektedir. Fakat fiyatlar ne kadar değişken olursa olsun Alarko fancoil sistemleri piyasanın en cazip fiyatlarına sahiptir. Bu durum firmamız içinde geçerlidir. Alınan Alarko Fan Coil ne olursa olsun size çok uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top